SZKOLENIA Z ZAKRESU TERAPII MANUALNEJ

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kursach terapii manualnej. Wystarczy wysłać zgłoszenie lub pytanie na adres: biuro@archeus.pl. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje oraz najbliższe terminy kursów.
 
Info o kursie TM

 

KURS

DATA

ODC. C-Th

12-14.10.2018

KOŃCZYNY

14-16.12.2018

ODC. L-S

15-17.02.2019

Każda część szkolenia stanowi samodzielną jednostkę – można je odbywać w dowolnej kolejności. Koszt każdego szkolenia wynosi 1000 złotych.

Uwaga! Nowość! 

WYJĄTKOWA FORMUŁA SZKOLENIA!

KURS IGŁOTERAPII SUCHEJ DLA POCZĄTKUJĄCYH W UJĘCIU KLINICZNYM

PROWADZĄCY: dr hab. n. o zdr. ELŻBIETA SKORUPSKA

Autorka zgłoszenia patentowego dot. diagnozowania bólu mięśniowo-powięziowego przy zastosowaniu kamery termowizyjnej, nagrodzonego na międzynarodowych konkursach nowych technologii.

Dostępne w Polsce kursy „suchej igły” bazują na modelu szwajcarskim opracowanym przez Simons Academy® w którym wybrano 30 najczęściej występujących punktów spustowych i wg tego schematu każdy z nich jest przedstawiany osobno.

Drugim wiodącym nauczycielem w Europie jest prof. Orlando Mayoral del Moral (Hiszpania), który wiernie przedstawia koncepcję dr J. Travell  charakteryzujące się większą różnorodność technik i informacji istotnych dla skuteczności terapii za pomocą suchej igły. Przez co szkolenie to jest dwa razy dłuższe.

Proponowany kurs w ujęciu klinicznym łączy oba podejścia, tak aby kursant od razu po zakończonej pierwszej części szkolenia mógł w pełni poprawnie i optymalnie wdrożyć nową technikę do pracy z pacjentem. W szkoleniu pominięto te grupy mięśniowe, które mają znikome znaczenie kliniczne lub występują bardzo rzadko podczas codziennej praktyki w gabinecie, co pozwoliło skrócić czas szkolenia w stosunku do modelu hiszpańskiego.

 

TERMIN SZKOLENIA:        27-28.10.2018

KOSZT: 1200 złotych

Informacje / zapisy: biuro@archeus.pl / 509 89 43 60

 Ilość miejsc ograniczona!

 

 

zapisy i informacje: biuro@archeus.pl

 

 

 

 FDM – Fascial Distortion Model

FDM Informacja o kursie

 Najbliższe terminy szkoleń już wkrótce.

 

 

ZAPISY NA SZKOLENIA:  biuro@archeus.pl / 661 062 222/509 89 43 60