Sprawdź gabinety lekarskie
Sprawdź gabinety lekarskie

To poszukiwanie zdrowia powinno być celem terapeuty, chorobę potrafi znaleźć każdy

To poszukiwanie zdrowia powinno być celem terapeuty, chorobę potrafi znaleźć każdy

To poszukiwanie zdrowia powinno być celem terapeuty, chorobę potrafi znaleźć każdy

Usługi

Szeroka gama usług, które oferujemy sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zajmujemy się prewencją i edukacją, niesiemy pomoc w ostrych i przewlekłych dolegliwościach, a także podejmujemy się rehabilitacji ruchowej niezależnie od poziomu sprawności pacjenta.

Zobacz wszystkie usługi

O nas

Zamysł powołania do życia zespołu gabinetów powstał w 1993 roku. Już w trakcie praktyk studenckich spotykałem ludzi, często bezskutecznie szukających pomocy medycznej – widziałem zniecierpliwienie spowodowane odległymi terminami konsultacji i zabiegów, pacjentów którzy szukali natychmiastowej pomocy.

Rozpoczynając prywatną praktykę kierowałem się jednym podstawowym celem – stworzyć miejsce, w którym w sposób kompleksowy i profesjonalny zespół lekarzy oraz terapeutów będzie leczył schorzenia i zaburzenia funkcjonalne.

Więcej o nas

Nasi specjaliści

Fizjoterapeuta powinien mieć mózg naukowca, serce humanisty i ręce artysty. Udało nam się stworzyć zespół doświadczonych specjalistów, którzy posiadają kwalifikacje, żeby nieść pomoc pacjentom na każdym etapie ich życia oraz niezależnie od poziomu ich sprawności. Stale dokształcają się, poszukując nowych rozwiązań, a także są empatyczni i uważnie słuchają pacjentów, aby jak najlepiej dopasować indywidualną terapię. Poza klasyczną fizjoterapią, są u nas także terapeuci zajmujący się osteopatią oraz wyspecjalizowani w fizjoterapii uroginekologicznej.

Zobacz naszych specjalistów

Rejestracji
do specjalistów
można dokonać
za pomocą

połączenia
telefonicznego
pod numerami:
61 66 280 99
509 89 43 60

adresu mail:
biuro@archeus.pl

lub osobiście
w rejestracji
siedziby firmy

Szkolenia

Oferujemy kompleksowe szkolenia, które od lat zaopatrują fizjoterapeutów (i nie tylko) w umiejętności i wiedzę, które pozwalają im stawać się wysoce skutecznymi praktykami, mającymi istotny wpływ na życie swoich pacjentów.

Dołącz do nas, aby rozpocząć lub wnieść na inny poziom swoją podróż w kierunku satysfakcjonującej kariery w tej istotnej dziedzinie.

Wynajem sal szkoleniowych

Istnieje możliwość wynajęcia naszej sali szkoleniowej wraz z zapleczem w celu organizacji swoich szkoleń.

Sale szkoleniowe
Zapraszamy do współpracy