Sprawdź gabinety fizjoterapeutyczne
Sprawdź gabinety fizjoterapeutyczne

Lek może wyleczyć chorobę, ale tylko lekarz uzdrowi człowieka

Lek może wyleczyć chorobę, ale tylko lekarz uzdrowi człowieka

Lek może wyleczyć chorobę, ale tylko lekarz uzdrowi człowieka

Usługi

Archeus Prywatne Gabinety Medyczne to placówka budowana w oparciu o tradycje medyczne obecne w rodzinie założyciela od pokoleń. Szeroki wachlarz komplementarnych usług, które oferujemy od lat poprawia jakość życia naszych pacjentów.

Usługi lekarskie
Zobacz wszystkie usługi

O nas

Zamysł powołania do życia zespołu gabinetów powstał w 1993 roku. Już w trakcie praktyk studenckich spotykałem ludzi, często bezskutecznie szukających pomocy medycznej – widziałem zniecierpliwienie spowodowane odległymi terminami konsultacji i zabiegów, pacjentów którzy szukali natychmiastowej pomocy.

Rozpoczynając prywatną praktykę kierowałem się jednym podstawowym celem – stworzyć miejsce, w którym w sposób kompleksowy i profesjonalny zespół lekarzy oraz terapeutów będzie leczył schorzenia i zaburzenia funkcjonalne. Równocześnie założeniem było, aby cel ten osiągać przy maksymalnej oszczędności.

Więcej o nas

Nasi specjaliści

Lekarz powinien być praktykiem, osobą uczciwą o otwartym umyśle i chętną do ciągłego rozwoju. Ponadto, aby być w stanie wczuć się w sytuację swojego pacjenta, musi być osobą empatyczną i tolerancyjną. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć zespół w oparciu o takie właśnie kryteria.

Zobacz naszych specjalistów

Rejestracji
do specjalistów
można dokonać
za pomocą

połączenia
telefonicznego
pod numerami:
61 66 280 99
509 89 43 60

adresu mail:
biuro@archeus.pl

lub osobiście
w rejestracji
siedziby firmy