mgr

Anna Zaporowska

Dietę oraz aktywność fizyczną postrzegam jako czynniki kluczowe dla dobrego samopoczucia każdego z nas. Gdy przychodzi taka potrzeba są również istotnym wsparciem w szybkim powrocie do zdrowia.

Jestem dietetykiem i pasjonatką aktywnego trybu życia. Opracowuję zdrowe, zróżnicowane i proste do zastosowania diety dla ludzi w każdym wieku – dzieci, osób dorosłych oraz seniorów, którzy są nastawieni na konkretne cele związane z żywieniem, odchudzaniem czy powrotem do zdrowia. Studiowałam na Wydziale Lekarskim II Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywałam i nadal zdobywam na licznych konferencjach naukowych oraz w gabinetach lekarskich w Poznaniu.

W gabinecie dietetycznym zajmuję się leczeniem osób borykających się z chorobami takimi jak: zaburzenia endokrynologiczne (niedoczynność tarczycy w tym Hashimoto, PCOS, insulinooporność), otyłość, cukrzyca, nietolerancje pokarmowe, choroby układu krążenia, choroby przewodu pokarmowego, zaburzenia odżywiania i inne.

Po szczegółowym wywiadzie, opracowuję indywidualny plan dietetyczny, oparty na prostym i racjonalnym odżywianiu. To niezbędnik pomagający osiągnąć, a także utrzymać właściwą wagę, kondycję oraz dobre samopoczucie. Dieta planowana jest na bazie pogłębionego wywiadu, dzięki czemu uwzględnia organizację czasu pacjenta, preferencje żywieniowe, budżet i zwyczaje zakupowe.

Specjalizuję się również w opracowywaniu diet dla przyszłych mam tak, aby czas ciąży był szczęśliwy i zdrowy zarówno dla nich, jak i dla dziecka.

Specjalizacje: